Людям з порушення зору Звичайна версія

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочинає виплати коштів вкладникам ПАТ "ПРОФІН БАНК"

2015-04-23

Для отримання коштів вкладники ПАТ "ПРОФІН БАНК" з 23 квітня 2015 р. до 8 червня 2015 р. включно можуть звертатись до установ банку-агента Фонду ПАТ "АЛЬФА-БАНК".

Відшкодування вкладникам ПАТ "ПРОФІН БАНК", які з будь-яких причин не звернуться до банку-агента Фонду в період з 23 квітня 2015 р. до 8 червня 2015 р., здійснюватимуться за результатами розгляду їх індивідуальних письмових звернень на адресу Фонду до дня внесення запису про ліквідацію банку як юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

Для отримання гарантованої суми відшкодування вкладникам необхідно звернутись до ПАТ "АЛЬФА-БАНК" та пред’явити паспорт і документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер). Виплати відшкодування також здійснюватимуться іншим особам на підставі нотаріально посвідченої довіреності.

Для отримання коштів на підставі свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям спочатку необхідно надати до Фонду копії: паспорту та документа органу державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код) та нотаріально засвідчену копію свідоцтва про право на спадщину.

Виплати відшкодувань вкладникам здійснюватимуться в розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Довідкова інформація за номерами: 0 800-308-108 - "гаряча лінія" Фонду, 0 800-503-435 - "гаряча лінія з питань гарантування вкладів фізичних осіб" або 0 800-30-14-41 - контакт-центр ПАТ "ПРОФІН БАНК".

Сайт www.alfabank.ua - ПАТ "АЛЬФА-БАНК".

Інформаційний центр ПАТ "АЛЬФА-БАНК" - 0 800 50-30-50.